Prehrambeni proizvodi 1
- Published
- 4 March 2025
- Estimated value
- €310,548
- Place of performance
- HR024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00141810-2025
- Reference
- 6e6713e7-636e-4de8-b053-40c91c88b28a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Predmet nabave su prehrambeni proizvodi, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Predmet nabave se isporučuje sukcesivno, prema zahtjevu za isporuku Naručitelja i dostavlja na mjesta isporuke u roku od 3 kalendarskih dana, od dana zahtjeva za isporuku. U krajnjem roku izvršenja moraju biti izvršene sve ugovorne obveze Ugovaratelja. Početak isporuke je određen Ugovorom o javnoj nabavi. Ugovor se zaključuje na period od 12 mjeseci. Naručitelj ima sklopljene Ugovore za nabavu predmetne robe u trajanju do 26.12.2024. godine. Njegovim istekom započinje isporuka po Ugovoru koji će se sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave. Količina predmeta nabave je okvirna, utvrđena Troškovnikom, po procijenjenim količinama te će se nabavljati sukcesivno, prema dinamici utvrđenoj zahtjevima za isporuku Naručitelja. Naručitelj će kupovati robu prema svojim stvarnim potrebama te nije obvezan kupiti cjelokupnu okvirnu količinu navedenu u Troškovniku. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave, na temelju sklopljenog Ugovora, može biti veća ili manja od okvirne količine, sukladno Naručiteljevim potrebama i osiguranim financijskim sreds…
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1. Krumpir | 15800000 Productos alimenticios diversos | €22,500 |
| 2 | Grupa 2. Jabuka | 15800000 Productos alimenticios diversos | €24,000 |
| 3 | Grupa 3. Ostalo voće i povrće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €74,920 |
| 4 | Grupa 4. Tjestenina | 15800000 Productos alimenticios diversos | €5,976 |
| 5 | Grupa 5. Čajevi, začini i razni prehrambeni proizvodi | 15800000 Productos alimenticios diversos | €28,200 |
| 6 | Grupa 6. Dječja hrana | 15800000 Productos alimenticios diversos | €534 |
| 7 | Grupa 7. Ulje, margarin i prilozi jelima | 15800000 Productos alimenticios diversos | €11,911 |
| 8 | Grupa 8. Piće i napitci | 15800000 Productos alimenticios diversos | €5,761 |
| 9 | Grupa 9. Brašno i krupica | 15800000 Productos alimenticios diversos | €4,478 |
| 10 | Grupa 10. Svježe crveno meso i prerađevine od crvenog mesa | 15800000 Productos alimenticios diversos | €77,918 |
| 11 | Grupa 11. Svježa konzumna jaja | 15800000 Productos alimenticios diversos | €14,700 |
| 12 | Grupa 12. Kruh i pekarski proizvodi | 15800000 Productos alimenticios diversos | €39,650 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao nefinancijski kriterij za odabir ponuda, Naručitelj propisuje kriterij nižeg opterećenja okoliša putem valoriziranja kraćeg prijevoza robe od mjesta skladištenja do mjesta isporuke robe.…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| BEBRINKA d.o.o. | €77,918 | — |
| Konzum plus d.o.o. | €23,600 | — |
| Konzum plus d.o.o. | €20,100 | — |
| Konzum plus d.o.o. | €13,300 | — |
| ZVIJEZDA plus d.o.o. | €11,909 | — |
| Konzum plus d.o.o. | €6,115 | — |
| Podravka | €4,337 | — |
| Podravka | €608 | — |
Official publications
- TED · 00141810-2025 · 4 March 2025
- OJS · 44/2025 · 4 March 2025
Other tenders from Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod
- OPERACIJSKI MIKROSKOP
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu
- Nabava lijekova lenalidomid, abirateron i faricimab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu