El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

„Предоставяне на застрахователни услуги“ по четири обособени позиции

Buyer: СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"

Published
24 December 2025
Submission deadline
26 January 2026, 23:59
Estimated value
€199,403
Place of performance
София, BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00860360-2025
Reference
08d58865-bc75-4ea2-8d8e-1a64a1c8263d
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на обществената поръчка е разделен на обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 „Застраховане на имущество“ Обособена позиция № 2 „Застраховане на моторни превозни средства“ Обособена позиция № 3 „Застраховане срещу злополука и заболяване по време на пребиваване в (студентски практики и застраховане на спортисти) и извън територията на Република България с осигурен асистанс“ Обособена позиция № 4: „Застрахователни услуги за нуждите на Национален център за полярни изследвания (НЦПИ)“ (възлага се по реда на чл. 21, ал. 6 от ЗОП) !!! За Обособена позиция № 4 не се подават оферти в настоящата процедура. Настоящата обществена поръчка  включва предоставянето на следните услуги: -Застраховка на сградния фонд и поземлени имоти, общо 183 бр., стопанисвани от Софийски университет „Св. Климент Охридски“, публична държавна собственост, описани в Приложение № 1.1  – Списък на сградите и имотите (Таблица), неразделна част от Техническата спецификация по обособена позиция №1; -Застраховки „Гражданска отговорност“, „Каско“ и „Злополука на водача и пътниците в МПС“ на моторните превозни средства от автопарка на Софийски университет „Св. Климент Охридски“, общо 36 бр. превозн…

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Застраховане на имущество
София, BG411
66515000 Servicios de seguros de daños €46,016
2 Застраховане на моторни превозни средства
София, BG411
66514100 Seguros relacionados con el transporte €51,129
3 Застраховане срещу злополука и заболяване по време на пребиваване в (студентски практики и застраховане на спортисти) и извън територията на Република България с осигурен асистанс
София, BG411
66512000 Servicios de seguros de accidentes y de enfermedad €102,258

Award criteria

Official publications

Other tenders from СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"