Периодична доставка на химически изделия и лабораторни изделия с общо и специфично предназначение за нуждите на Софийски университет „Св. Климент Охридски“, по 31 обособени позиции
Buyer: СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 14 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €1,974,947
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00595448-2026
- Reference
- eb44d816-03b4-4dbe-9c1c-85042dbecb3c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24000000Productos químicos
- 33690000Medicamentos diversos
- 39230000Producto para usos especiales
- 39241000Cuchillos y tijeras
- 38437000Pipetas de laboratorio y sus accesorios
- 24300000Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos
- 33790000Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia
- 33770000Artículos de papel para uso sanitario e higiénico
Description
ОП 1. Неорганични химикали с общо предназначение ОП 2. Специфични неорганични химикали ОП 3. Органични химикали с общо предназначение ОП 4.Органични разтворители ОП 5. Реактиви и консумативи със специфично предназначение ОП 6 Реактиви за синтез на специфични полимерни материали ОП 7 Реактиви за изследване на дисперсни системи ОП 8. Лабораторна стъклария и принадлежности ОП 9. Пластмасови консумативи и принадлежности за общолабораторна дейност ОП 10. Пластмасови консумативи и принадлежности за специализирана лабораторна дейност ОП 11. Диагностични хранителни среди и компоненти за учебна работа ОП 12. Хранителни среди и компоненти за научноизследователска микробиологична работа ОП 13. Консумативи и реактиви за детекция и анализ на антибиотична резистентност ОП 14. Специфични реактиви за научноизследователска молекулярна работа ОП 15. Специфични набори и ензими за научноизследователска молекулярна работа ОП 16. Специфични реактиви и набори за биохимична работа ОП 17. Специфични реактиви за имунологична работа ОП 18. Специализирани консумативи, реактиви и материали за пробоподготовка и идентификация на микроорганизми с MALDI-TOF система ОП 19. Медицински консумативи и инструменти ОП 20…
Lots (25)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Неорганични химикали с общо предназначение | 24310000 Productos químicos inorgánicos básicos | €63,645 |
| 2 | Специфични неорганични химикали | 14320000 Minerales químicos | €27,728 |
| 3 | Органични химикали с общо предназначение | 24320000 Productos químicos orgánicos básicos | €65,068 |
| 4 | Органични разтворители | 24320000 Productos químicos orgánicos básicos | €99,330 |
| 5 | Реактиви и консумативи със специфично предназначение | 24950000 Productos químicos para fines específicos | €37,172 |
| 6 | Реактиви за синтез на специфични полимерни материали | 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos | €53,547 |
| 7 | Реактиви за изследване на дисперсни системи | 24950000 Productos químicos para fines específicos | €11,570 |
| 8 | Лабораторна стъклария и принадлежности | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | €164,089 |
| 9 | Пластмасови консумативи и принадлежности за общолабораторна дейност | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €300,014 |
| 10 | Пластмасови консумативи и принадлежности за специализирана лабораторна дейност | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | €153,982 |
| 11 | Диагностични хранителни среди и компоненти за учебна работа | 33690000 Medicamentos diversos | €23,400 |
| 12 | Хранителни среди и компоненти за научноизследователска микробиологична работа | 33698100 Cultivos microbiológicos | €46,800 |
| 13 | Консумативи и реактиви за детекция и анализ на антибиотична резистентност | 24950000 Productos químicos para fines específicos | €68,900 |
| 14 | Специфични реактиви за научноизследователска молекулярна работа | 33696000 Reactivos y medios de contraste | €31,200 |
| 15 | Специфични набори и ензими за научноизследователска молекулярна работа | 24900000 | €50,700 |
| 16 | Специфични реактиви и набори за биохимична работа | 33690000 Medicamentos diversos | €72,800 |
| 17 | Специфични реактиви за имунологична работа | 33650000 | €97,500 |
| 18 | Специализирани консумативи, реактиви и материали за пробоподготовка и идентификация на микроорганизми с MALDI-TOF система | 24931250 | €45,500 |
| 19 | Медицински консумативи и инструменти | 33140000 | €29,900 |
| 20 | Реактиви и набори за изолиране, стабилизиране и пречистване на нуклеинови киселини от различни матрици | 33696500 | €78,000 |
| 21 | Специализирани набори и консумативи за метагеномен анализ | 33694000 | €54,600 |
| 22 | Специализирани консумативи и материали за работа с хроматографска апаратура | 33696500 | €29,900 |
| 23 | Чисти клетъчни линии, хранителни среди и стерилни консумативи за клетъчно култивиране | 24931250 | €96,603 |
| 24 | Реактиви за работа със специализирана апаратура и софтуер за секвенционен анализ | 33696400 | €78,000 |
| 25 | Реактиви и набори за научно-изследователска работа със стволови клетки | 33695000 | €195,000 |
Award criteria
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
- Price — За настоящата обществена поръчка, показателят за оценка на офертите по критерия „най-ниска цена” е най-ниската предложена обща цена за изпълнение на обществената поръчка. На първо място се класира…
Official publications
- TED · 00595448-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026
Other tenders from СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"
- Доставка, инсталиране/монтаж и въвеждане в експлоатация на лабораторно оборудване, включваща единадесет обособени позиции
- Доставка, инсталиране/монтаж и въвеждане в експлоатация на лабораторно оборудване, включваща единадесет обособени позиции
- Доставка и монтаж на озвучителна и мултимедийна техника в AULA MAGNA на СУ „Св. Климент Охридски“, в изпълнение на проект…
- ДОСТАВКА НА КОМПЮТЪРНА ТЕХНИКА за нуждите на Софийски Университет „Св. Климент Охридски” по две обособени позиции
- Доставка, инсталиране/монтиране и въвеждане в експлоатация на лабораторно оборудване, включваща седем обособени позиции
- Изработване и доставка на представителни документи – дипломи за висше образование, европейско дипломно приложение, свидетелства за…
- Доставка на брандирани рекламни материали, включващ 5 обособени позиции
- ДОСТАВКА НА КОМПЮТЪРНА ТЕХНИКА за нуждите на Софийски Университет „Св. Климент Охридски” по седем обособени позиции
- Застраховане на активи по проект BG05M2OP001-1.001-0008 „Национален център по мехатроника и чисти технологии“ Кампус Лозенец по две…
- Покана 2.5 Доставка на монитори и дисплеи