Предоставяне на услуги за основно почистване и хигиенизиране на обекти в УМБАЛ „Свети Георги“ ЕАД – Пловдив
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТИ ГЕОРГИ" ЕАД
- Published
- 26 August 2026
- Submission deadline
- 24 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €5,940,000
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00587505-2026
- Reference
- 1bd79d26-5313-4b68-b64c-437f4b0195ff
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Поръчката включва регулярно, периодично, допълнително и инцидентно изпълнявани дейности по основно почистване и хигиензиране на обекти от сградния фонд на УМБАЛ „Свети Георги“ ЕАД – Пловдив - болнични стаи, санитарни възли, стени, прозорци, стълби и други обекти в сградния фонд на лечебното заведение, разположен в гр. Пловдив, бул. „Васил Априлов“ №15а и бул. „Пещерско шосе“ № 66. Обем, описание, кратности и график на услугите - Основното почистване на болнични стаи и помещения в стационари включва: измиване на дограма и стъкла на прозорци/пр./, врати/вр./, преградни остъкления /прегр.ост./, алуминиеви и/или външни щори/щ./, комарници/к./, цялостно почистване на структурите на болничните легла/л./, включително с колелата и дюшеците, на протекторите по стените, на врати/вр./ и преграждения алуминиева дограма с или без остъкления в звената, гардероби/г./ и болнични шкафчета/ш./ за лични принадлежности на пациентите, тераси с парапети, стълбищни клетки с парапети и прилежащите им врати и прозорци, цялостно миене на баня/б./ и тоалетна/т./ с плочките/пл./, моноблок- особено вътре, мивка с батерия/м./, душ с батерии/д./, огледало/о./. Особености и специални изисквания: Задължително пр…
Award criteria
- Price — На оценка по показателя подлежат предложените от участниците месечни такси за изпълнението на фиксираните дейности с тежест в комплексната оценка от 90%.
- Price — На оценяване по показателя подлежи цената, която участникът предлага (в случай на избирането му за изпълнител на поръчката) да прилага при остойностяването на дейностите от предмета на поръчката,…
Official publications
- TED · 00587505-2026 · 26 August 2026
- OJS · 164/2026 · 26 August 2026
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТИ ГЕОРГИ" ЕАД
- Доставка на приготвени ястия и хранителни продукти за нуждите на УМБАЛ „Свети Георги“ ЕАД – Пловдив
- „Доставка на медицински газове за нуждите на УМБАЛ «Свети Георги» ЕАД, гр. Пловдив ”, по самостоятелно обособени позиции
- Динамична система за покупки на тръби с йонизиращо лъчение за рентгенови, ангиографски и други апаратури за нуждите на УМБАЛ "Свети Георги"…
- „Следгаранционно сервизно обслужване на медицинска апаратура –дигитални графично – скопични рентгенови апарати GE Healthcare, ехографска…
- Сключване на рамково споразумение за изпълнение на обществена поръчка с предмет „Строителни работи в болнични звена и обекти на УМБАЛ…
- Сключване на рамково споразумение за изпълнение на обществена поръчка с предмет „Строителни работи в болнични звена и обекти на УМБАЛ…
- Предоставяне на услуги по оценяване на съответствието на инвестиционни проекти, строителен надзор и инвеститорски контрол за нуждите на…
- „Доставка и въвеждане в експлоатация на нов графичен рентгенов апарат за нуждите на Отделението по образна диагностика“.
- Доставка по заявка на климатици за нуждите на УМБАЛ «Свети Георги» ЕАД, гр. Пловдив
- Доставка на медицински изделия - консумативи за нуждите на УМБАЛ "Свети Георги" ЕАД