PRE 2025: Prevoz gozdnih lesnih sortimentov po cesti ter izdelava sekancev s prevozom
Buyer: Slovenski državni gozdovi, d. o. o.
- Published
- 23 September 2024
- Submission deadline
- 21 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €14,020,000
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00570849-2024
- Reference
- e1f5135c-5d90-47e7-9547-ce14e0fc99f2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
- 77200000Servicios forestales
Description
Javno naročilo PRE 2025: Prevoz gozdnih lesnih sortimentov po cesti ter izdelava sekancev s prevozom je razdeljeno na 2 sklopa: Sklop 1: Prevoz GLS v cestnem prometu Sklop 2: Izdelava sekancev s prevozom
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop 1 Prevoz GLS v cestnem prometu | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €13,500,000 |
| 2 | Sklop 2: Izdelava sekancev s prevozom | 60100000 Servicios de transporte por carretera | €520,000 |
Award criteria
- Price — Točka 8 Navodil ponudnikom PRE 2025.
Official publications
- TED · 00570849-2024 · 23 September 2024
- OJS · 185/2024 · 23 September 2024
Other tenders from Slovenski državni gozdovi, d. o. o.
- PNEV 2026: Nabava pnevmatik
- PNEV 2026: Nabava pnevmatik
- SGM 2026: Servisiranje gozdarske mehanizacije in podpora mehanični delavnici
- MAZ 2025: Nakup in dobava olj, mazalnih sredstev ter tekočin za vzdrževanje vozil v šestih sklopih
- ŽEL 2026: Prevoz gozdnih lesnih sortimentov po železnici
- PRE_1_2026: Prevoz gozdnih lesnih sortimentov po cesti ter izdelava sekancev s prevozom
- PRE 2026: Cestni prevoz gozdno lesnih sortimentov ter izdelava in prevoz sekancev
- SiDG HRM 2025: Implementacija integrirane platforme za upravljanje kadrov in kadrovskih procesov.
- ZATER 2025: Zavarovanje blagovnih terjatev
- GRA 2026: Storitve gradnje in vzdrževanje gozdne infrastrukture, razen vzdrževanja gozdnih cest