PNEV 2026: Nabava pnevmatik
Buyer: Slovenski državni gozdovi, d. o. o.
- Published
- 18 December 2025
- Submission deadline
- 19 January 2026, 10:00
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00841481-2025
- Reference
- 144fdee7-0ba9-4375-a7aa-5466df4f9a0d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34350000Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados
Description
Predmet naročila: Nabava pnevmatik. Javno naročilo je razdeljeno 3 (tri) sklope in sicer: - Sklop 1: Pnevmatike za gozdarsko mehanizacijo, - Sklop 2: Pnevmatike za tovorna vozila in priklopnike, - Sklop 3: Pnevmatike za osebna vozila.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pnevmatike za gozdarsko mehanizacijo | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | — |
| 2 | Pnevmatike za tovornjake, kombije in prikolice | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | — |
| 3 | Pnevmatike za osebna vozila | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | — |
Award criteria
- Price — Merilo po posameznem sklopu je ekonomsko najugodnejša ponudba, ki bo po določenih merilih, prejela največje skupno število točk A (Skupna ponudbena vrednost brez DDV v EUR po posameznem sklopu), B…
Official publications
- TED · 00841481-2025 · 18 December 2025
- OJS · 244/2025 · 18 December 2025
Other tenders from Slovenski državni gozdovi, d. o. o.
- PNEV 2026: Nabava pnevmatik
- SGM 2026: Servisiranje gozdarske mehanizacije in podpora mehanični delavnici
- MAZ 2025: Nakup in dobava olj, mazalnih sredstev ter tekočin za vzdrževanje vozil v šestih sklopih
- ŽEL 2026: Prevoz gozdnih lesnih sortimentov po železnici
- PRE_1_2026: Prevoz gozdnih lesnih sortimentov po cesti ter izdelava sekancev s prevozom
- PRE 2026: Cestni prevoz gozdno lesnih sortimentov ter izdelava in prevoz sekancev
- SiDG HRM 2025: Implementacija integrirane platforme za upravljanje kadrov in kadrovskih procesov.
- ZATER 2025: Zavarovanje blagovnih terjatev
- GRA 2026: Storitve gradnje in vzdrževanje gozdne infrastrukture, razen vzdrževanja gozdnih cest
- GRA 2026: Storitve gradnje in vzdrževanje gozdne infrastrukture, razen vzdrževanja gozdnih cest