El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku

Buyer: Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod

Published
27 May 2025
Submission deadline
13 June 2025, 08:00
Estimated value
€303,242
Place of performance
HR024
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00341956-2025
Reference
4cabfb8b-73d2-4d94-8758-47ace950c569
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Predmet nabave se isporučuje sukcesivno, prema zahtjevu za isporuku Naručitelja i dostavlja na mjesta isporuke u roku koji ne može biti duži od 7 kalendarskih dana, od dana zahtjeva za isporuku (sukladno ponudi ponuditelja). U krajnjem roku izvršenja moraju biti izvršene sve ugovorne obveze Ugovaratelja. Roba se smatra isporučenom a Ugovorna obveza izvršena trenutkom predaje robe i uređene popratne dokumentacije nabave Naručitelju. Početak isporuke je određen Ugovorom o javnoj nabavi. Ugovor se zaključuje na period od 12 mjeseci. Naručitelj ima sklopljene Ugovore za nabavu predmetne robe u trajanju do 31.8.2025. godine. Njihovim istekom započinje isporuka po Ugovorima koji će se sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave. Količina predmeta nabave je okvirna, utvrđena Troškovnikom, po procijenjenim količinama te će se nabavljati sukcesivno, prema dinamici utvrđenoj zahtjevima za isporuku Naručitelja. Naručitelj će kupovati robu prema svojim stvarnim potrebama te nije obvezan kupiti cjelokupnu okvirnu količinu …

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1
HR024
33140000 Material médico fungible €178,431
2 Grupa 2
HR024
33140000 Material médico fungible €877
3 Grupa 3
HR024
33140000 Material médico fungible €82,616
4 Grupa 4
HR024
33140000 Material médico fungible €23,662
5 Grupa 5
HR024
33140000 Material médico fungible €17,656

Award criteria

Official publications

Other tenders from Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod

See all →