Potrošni materijal i jednoktratni operacijski setovi
Buyer: Županijska bolnica Čakovec
- Published
- 7 May 2024
- Submission deadline
- 4 June 2024, 12:00
- Estimated value
- €330,700
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00269745-2024
- Reference
- 9be66dc3-c683-4054-b7c1-72a0b1f7369d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Predmet postupka javne nabave je Potrošni materijal i jednokratni operacijski setovi, za potrebe Županijske bolnice Čakovec sukladno Troškovnicima i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Stapleri I | 33140000 Material médico fungible | €90,000 |
| 2 | Stapleri II | 33140000 Material médico fungible | €18,000 |
| 3 | Stapleri III | 33140000 Material médico fungible | €18,500 |
| 4 | Hemostatici | 33140000 Material médico fungible | €1,500 |
| 5 | Jednokratni operacijski setovi I | 33140000 Material médico fungible | €25,000 |
| 6 | Jednokratni operacijski setovi II | 33140000 Material médico fungible | €129,500 |
| 7 | Jednokratni operacijski setovi III | 33140000 Material médico fungible | €46,500 |
| 8 | Operacijske kape | 33140000 Material médico fungible | €1,200 |
| 9 | Plahte i podloge za operaciju | 33140000 Material médico fungible | €500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10. Maksimalni dopušteni rok isporuke je 7 dana od zaprimanja narudžbenice. Ponuđeni rok isporuke mora biti izražen u danima i…
Official publications
- TED · 00269745-2024 · 7 May 2024
- OJS · 89/2024 · 7 May 2024