POTROŠNI MATERIJAL
- Published
- 9 August 2024
- Submission deadline
- 3 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €3,170,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00480386-2024
- Reference
- d086ef29-7433-42ef-86a1-02daa030911a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33760000Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
Description
Predmet nabave je isporuka potrošnog materijala, higijenske papirne konfekcije, sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenim u dokumentaciji o nabavi.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Papirna konfekcija | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | €1,170,000 |
| 2 | Papirna konfekcija za držače | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | €2,000,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj će za ponuđenu minimalnu vrijednost narudžbe dodijeliti bodove. Ponuđena minimalna vrijednost narudžbe se iskazuje u eurima bez PDV-a.
Official publications
- TED · 00480386-2024 · 9 August 2024
- OJS · 155/2024 · 9 August 2024
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- Potrošni materijal
- RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
- UREDSKI MATERIJAL
- TONERI I TINTE
- PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- POTROŠNI MATERIJAL
- UREDSKI MATERIJAL - TONERI I TINTE
- OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM