El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Potrošni materijal

Buyer: MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA

Published
8 April 2024
Submission deadline
6 May 2024, 11:00
Estimated value
€660,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00203764-2024
Reference
d9dfc001-115d-4f14-8f10-8208de81ce00
Official source
Official source

CPV codes

Description

OPIS PREDMETA NABAVE I CPV OZNAKA Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava potrošnog materijala podijeljenog u 4 (četiri) grupe, u skladu s priloženim Troškovnicima i Tehničkom specifikacijom za svaku grupu te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji. CPV (za grupu 1): 30192000-1 Uredske potrepštine CPV (za grupu 2): 31711000-3 Elektroničke potrepštine CPV (za grupu 3): 32500000-8 Telekomunikacijska oprema i potrepštine CPV (za grupu 4): 31440000-2 Baterije

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1 – Potrošni materijal (ljepila, smole, bužiri i patrone)
HR050
31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación €20,000
2 Grupa 2 – Potrošni elektro-materijal (kabeli, konektori, trake razne i dr.)
HR050
31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación €40,000
3 Grupa 3 – Potrošni informatički materijal (trake za pisače, toneri, memorijske kartice i dr.)
HR050
31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación €200,000
4 Grupa 4 – Baterije i punjači
HR050
31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación €400,000

Award criteria

Official publications