POŠTANSKE USLUGE
- Published
- 26 December 2025
- Submission deadline
- 14 January 2026, 10:00
- Estimated value
- €83,900,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00864565-2025
- Reference
- 7a551f44-324d-49ca-b5c6-5eae925ac239
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64110000Servicios postales
Description
Predmet nabave su poštanske usluge koje obuhvaćaju svako postupanje s poštanskim pošiljkama od strane davatelja poštanskih usluga, odnosno prijam, usmjeravanje, prijenos i uručenje poštanskih pošiljaka u unutarnjem i međunarodnom prometu, a u svemu sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima u ovoj Dokumentaciji o nabavi
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pismovne i ostale pošiljke te paketi do 10 kg u unutarnjem i međunarodnom prometu | 64110000 Servicios postales | €82,940,000 |
| 2 | Žurni paketi i tiskanice u unutarnjem i međunarodnom prometu i ostale usluge | 64110000 Servicios postales | €960,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
Official publications
- TED · 00864565-2025 · 26 December 2025
- OJS · 249/2025 · 26 December 2025
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- Potrošni materijal
- RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
- UREDSKI MATERIJAL
- TONERI I TINTE
- PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- POTROŠNI MATERIJAL
- UREDSKI MATERIJAL - TONERI I TINTE
- OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM