Polkupyöräpysäköinti
Buyer: TeeSe Botnia Oy Ab
- Published
- 5 July 2024
- Place of performance
- FI195
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00400686-2024
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44400000Productos manufacturados diversos y artículos conexos
Description
TeeSe Botnia Oy Ab valmistelee kilpailutusta TeeSe Botnia Oy:n ja sen omistajayhteisöjen tarpeisiin tavoitteena polkupyöräpysäköintiin tarkoitettuja telineitä ja katoksia koskevan puitejärjestelyn muodostaminen kolmen (3) toimittajan (alustava suunnitelma) kanssa 2.1.2025 alkavalle toistaiseksi voimassa olevalle sopimuskaudelle. TeeSen omistajayhteisöistä mukana ja kiinnostuksensa tässä vaiheessa ovat ilmaisseet Vaasan kaupunki ja Vaasan seudun areenat kuntayhtymä. Tulevan kilpailutuksen kohteena ovat pyöräpysäköintiin tarkoitetut telineet ja katokset. Alustavan suunnitelman mukaan hankittavat telineet ovat kilpailutukseen sitoutuvien omistajayhteisöjen käytössä olevia tai niitä vastaavia runkolukittavia telineitä ja leveitä ja kapeita kaaritelineitä. Pyöräkatosten linjaukset määritellään hankinnan valmistelun aikana. Lisäksi hankintayksikkö harkitsee pyöräkaappien liittämistä hankintaan optiona. Suunnitteluilmoituksessa ei hankintakokonaisuutta ole jaettu osiin, mutta osakokonaisuuksien lopullinen kokonaismäärä ja sisältö tarkentuu hankintailmoituksessa. Tämä ilmoitus ei ole hankintailmoitus tai tarjouspyyntö, vaan kyseessä on suunnitteluilmoitus. Tällä suunnitteluilmoituks…
Award criteria
- Price — Painoarvoa ja muodostumisen perusteet eivät ole vielä tiedossa
- Quality — Painoarvoa ja muodostumisen perusteet eivät ole vielä tiedossa
Official publications
- TED · 00400686-2024 · 5 July 2024
- OJS · 130/2024 · 5 July 2024