PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- Published
- 25 August 2026
- Estimated value
- €7,200,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Restricted procedure
- Notice number
- 00584232-2026
- Reference
- c8e20296-0fd4-4c81-b3da-f93fe91d5960
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34350000Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava i isporuka pneumatika za motorna vozila s uslugama zamjene, čuvanja i zbrinjavanja koji je podijeljen prema teritoriju na sljedeće grupe: Grupa 1 – Grad Zagreb i Zagrebačka županija Grupa 2 – Osječko-baranjska županija, Vukovarsko-srijemska županija Grupa 3 – Brodsko-posavska, Požeško-slavonska, Virovitičko-podravska, Bjelovarsko-bilogorska županija Grupa 4 – Međimurska, Varaždinska, Krapinsko-zagorska, Koprivničko-križevačka županija Grupa 5 – Karlovačka, Sisačko-moslavačka županija Grupa 6 – Primorsko – goranska i Istarska županija Grupa 7 – Ličko – senjska i Zadarska županija Grupa 8 – Šibensko – kninska, Splitsko – dalmatinska i Dubrovačko – neretvanska županija Grupe predmeta nabave obuhvaćaju nabavu pneumatika za: - osobna vozila, - terenska vozila, - kombi – putnička – ostala laka teretna vozila - motocikle i mopede (u ostalom tekstu dokumentacije o nabavi: motocikli), - teretna vozila. Gospodarski subjekt obvezan je dostaviti zaseban Zahtjev za sudjelovanje sa svaku grupu. Sukladno članku 161. stavku 1. ZJN 2016 naručitelj će istodobno, elektroničkim sredstvima komunikacije, pozvati sve odabrane natjecatelje koji im…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grad Zagreb i Zagrebačka županija | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €2,800,000 |
| 2 | Šibensko – kninska, Splitsko – dalmatinska i Dubrovačko – neretvanska županija | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €1,100,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Rok za izvršenje usluge zamjene pneumatika je najviše 15 kalendarskih dana, a bodovi za kraći rok isporuke se dodjeljuju prema značajkama iz liste.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Tokić, d.o.o. | €288 | — |
| Tokić, d.o.o. | €288 | — |
| VULKAL d.o.o. | €170 | — |
Official publications
- TED · 00584232-2026 · 25 August 2026
- OJS · 163/2026 · 25 August 2026
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu