Plin
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 7 May 2025
- Submission deadline
- 10 June 2025, 12:00
- Estimated value
- €380,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00294296-2025
- Reference
- 91d631ef-7cd0-4e24-9161-359480b31c17
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Detaljni opis predmeta nabave s naznačenim minimalno potrebnim tehničkim specifikacijama nalazi se u obrascu PRILOG 2. Opis predmeta nabave i količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 1.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je ovaj kriterij kvalitete kao kriterij za odabir/kvalitete odredio s obzirom na procijenjenu vrijednost nabave te ozbiljnost i važnost predmeta nabave ovog postupka javne nabave za…
Official publications
- TED · 00294296-2025 · 7 May 2025
- OJS · 88/2025 · 7 May 2025