Plenice, podloge, vložki, krpice in zaščitna sredstva
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA MURSKA SOBOTA
- Published
- 17 September 2024
- Submission deadline
- 26 September 2024, 10:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00556425-2024
- Reference
- ddce263b-24e8-4072-ace5-e0b46d58577c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33000000Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Description
Javno naročilo, po odprtem postopku z odpiranjem konkurence, razdeljeno na: 1.sklop: Hlačke mrežaste za pritrjevanje vložnih plenic 2. sklop: Podloga posteljna 3. sklop: Plenica otroška za nedonošenčke 4. sklop: Plenica hlačna, otroška 5. sklop: Plenica inkontinenčna, odrasli 6. sklop: Mobilne hlačke 7. sklop: Anatomske predloge za inkontinenco 8. sklop: Krpice za nego bolnikov 9. sklop: Krpice za nego bolnikov - vlažne 10. sklop: Krpice za površine 11. sklop: Čistilni robčki za otroke 12. sklop: Hlače za endoskopije 13. sklop: Vložki in podloge za porodnice 14. sklop: Mehke brisače v roli 15. sklop: Žilne preveze za enkratno uporabo 16. sklop: Zaščitna oprema 17. sklop: Kineziološki trakovi
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | HLAČKE MREŽASTE ZA PRITRJEVANJE VLOŽNIH PLENIC | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 2 | PODLOGA POSTELJNA | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 3 | PLENICA OTROŠKA ZA NEDONOŠENČKE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 4 | PLENICA HLAČNA, OTROŠKA | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 5 | PLENICA INKONTINENČNA, ODRASLI | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 6 | MOBILNE HLAČKE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 7 | ANATOMSKE PREDLOGE ZA INKONTINENCO | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 8 | KRPICE ZA NEGO BOLNIKOV | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 9 | KRPICE ZA NEGO BOLNIKOV - VLAŽNE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 10 | KRPICE ZA POVRŠINE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 11 | ČISTILNI ROBČKI ZA OTROKE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 12 | HLAČE ZA ENDOSKOPIJE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 13 | VLOŽKI IN PODLOGE ZA PORODNICE | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 14 | MEHKE BRISAČE V ROLI | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 15 | ŽILNE PREVEZE ZA ENKRATNO UPORABO | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 16 | ZAŠČITNA OPREMA | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
| 17 | KINEZIOLOŠKI TRAKOVI | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | — |
Award criteria
- Price — Merila so podana v 9. točki obrazca OBR-1
- Price — Merila so podana v 9. točki obrazca OBR-1
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točke 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije, točka 9. MERILO
Official publications
- TED · 00556425-2024 · 17 September 2024
- OJS · 181/2024 · 17 September 2024