Zdravila 2025 dodatek
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA MURSKA SOBOTA
- Published
- 5 December 2025
- Submission deadline
- 5 January 2026, 10:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00809551-2025
- Reference
- d289365a-f136-477e-9e61-683736952644
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33690000Medicamentos diversos
Description
Javno naročilo ni razdeljeno na sklope. Naročnik bo sklenil po dva okvirna sporazuma za posamezno zdravilo (brez odpiranja konkurence) in pogodbo z najugodnejšim ponudnikom za posamezno zdravilo.
Award criteria
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudbena cena z DDV za posamezni artikel
Official publications
- TED · 00809551-2025 · 5 December 2025
- OJS · 235/2025 · 5 December 2025