El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης των Δύο (2) Γραμμικών Επιταχυντών του 401 ΓΣΝΑ

Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)

Published
25 November 2025
Submission deadline
30 December 2025, 14:00
Estimated value
€1,300,000
Place of performance
Γουδή - Αττικής, EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00781747-2025
Reference
a5e925c5-346e-4825-b91f-8213822dd482
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘΜ. 58/25 (α/α ΕΣΗΔΗΣ: 386328) Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας – Πλαίσιο (Σ-Π) 4ετούς Διάρκειας για την Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης των Δύο (2) Γραμμικών Επιταχυντών του 401 ΓΣΝΑ

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Συντήρηση Γραμμικού Επιταχυντή VARIAN HALCYON
EL303
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €568,000
2 Συντήρηση Γραμμικού Επιταχυντή VARIAN TRUE BEAM
EL303
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €732,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)