Παροχή υπηρεσιών συντήρησης κτιριακών H/Μ εγκαταστάσεων και λοιπών συναφών υποδομών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου σε Καλαμάτα, Κόρινθο, Ναύπλιο, Πάτρα, Σπάρτη & Τρίπολη
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- Published
- 2 September 2025
- Submission deadline
- 13 October 2025, 14:00
- Estimated value
- €483,068
- Place of performance
- Σε όλες τις πόλεις του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου, EL651
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00570559-2025
- Reference
- a194cccb-9b20-4913-8c8a-209339f672e1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50700000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
- 50710000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios
- 50413200Servicios de reparación y mantenimiento de instalaciones contra incendios
Description
Διακήρυξη ηλεκτρονικού διαγωνισμού με ανοικτή διαδικασία (άρθρο 27 ν. 4412/2016)μέσω εσηδης άνω των ορίων με κριτήριο αξιολόγησης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών συντήρησης κτιριακών Η/Μ εγκαταστάσεων και λοιπών συναφών υποδομών του πανεπιστήμιου Πελοποννήσου σε Καλαμάτα, Κόρινθο, Ναύπλιο, Πάτρα, Σπάρτη &Τρίπολη - διάρκειας 1 έτους προϋπολογισμού: 483.068,00 € άνευ φπα 24 %
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α-ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Παροχή υπηρεσιών συντήρησης κτιριακών H/Μ εγκαταστάσεων και λοιπών συναφών υποδομών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου σε Καλαμάτα, Κόρινθο, Ναύπλιο, Πάτρα, Σπάρτη & Τρίπολη | 50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios | €171,104 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ -Β ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ-ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Παροχή υπηρεσιών συντήρησης κτιριακών H/Μ εγκαταστάσεων και λοιπών συναφών υποδομών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου σε Καλαμάτα, Κόρινθο, Ναύπλιο, Πάτρα, Σπάρτη & Τρίπολη | 50413200 Servicios de reparación y mantenimiento de instalaciones contra incendios | €40,385 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ Γ-ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΤΙΚΗ-ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗΣΥΝΤΗΡΗΣΗ Παροχή υπηρεσιών συντήρησης κτιριακών H/Μ εγκαταστάσεων και λοιπών συναφών υποδομών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου σε Καλαμάτα, Κόρινθο, Ναύπλιο, Πάτρα, Σπάρτη & Τρίπολη | 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios | €271,579 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00570559-2025 · 2 September 2025
- OJS · 167/2025 · 2 September 2025