Παροχή Υπηρεσιών Μετακίνησης και Διαμονής
Buyer: ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ
- Published
- 1 August 2025
- Submission deadline
- 12 September 2025, 11:00
- Estimated value
- €493,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00504123-2025
- Reference
- 4353d019-3cff-436f-97dd-1e672861e408
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63510000Servicios de agencias de viajes y servicios similares
Description
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η παροχή υπηρεσιών μετακίνησης και διαμονής του προσωπικού της Ε.Λ.Σ., των καλλιτεχνών, των καλλιτεχνικών συντελεστών, των στελεχών, των συνεργατών της Ε.Λ.Σ. καθώς επίσης και ατόμων που θα τύχει να προσκληθούν για να παρακολουθήσουν παραστάσεις της ΕΛΣ (π.χ. δημοσιογράφοι), στο πλαίσιο υλοποίησης των καλλιτεχνικών παραγωγών, των προγραμμάτων και των δράσεων της Ε.Λ.Σ. σύμφωνα με τα όσα ορίζονται στο Παράρτημα Ι της παρούσας διακήρυξης.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00504123-2025 · 1 August 2025
- OJS · 146/2025 · 1 August 2025