Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΡΧΗ ΓΕΩΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ
- Published
- 6 October 2025
- Submission deadline
- 12 November 2025, 10:00
- Estimated value
- €768,060
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00652044-2025
- Reference
- a45139b6-dfd7-4580-9ade-d7e126ae1189
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Παροχή Υπηρεσιών Μεταφοράς του Προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. προς και από την έδρα της με λεωφορεία. Για την μεταφορά του προσωπικού θα εκτελούνται δρομολόγια, σύμφωνα με τα ειδικώς προβλεπόμενα στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ι «Αναλυτική Περιγραφή Φυσικού και Οικονομικού Αντικειμένου της Σύμβασης» της παρούσας διακήρυξης. Σκοπός της σύμβασης είναι η κάλυψη των αναγκών μετακίνησης του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. προς και από τις εγκαταστάσεις των κεντρικών υπηρεσιών της Αρχής στο Ολυμπιακό Χωριό Αχαρνών, του Ν. Αττικής με λεωφορεία, με αφετηρίες κατανεμημένες στην ευρύτερη περιοχή της πρωτεύουσας. Οι μετακινήσεις σκοπό έχουν να βοηθήσουν στην ομαλή και εύρυθμη λειτουργία της Αρχής.
Award criteria
- Quality — Προσφερόμενα Λεωφορεία
- Quality — Τεχνικές Προδιαγραφές Προσφερόμενων Λεωφορείων
- Quality — Διασφάλιση Ποιότητας
Official publications
- TED · 00652044-2025 · 6 October 2025
- OJS · 191/2025 · 6 October 2025
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΡΧΗ ΓΕΩΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Ε.Α.Γ.Μ.Ε.
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΗΣ Ε.Α.Γ.Μ.Ε.
- Προμήθεια κωδικοποιημένων χημικών παρασκευασμάτων εργαστηρίων για την ανάλυση κύριων στοιχείων, ιχνοστοιχείων και χημικών ενώσεων σε…
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Ε.Α.Γ.Μ.Ε.
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
- Προμήθεια κωδικοποιημένων χημικών παρασκευασμάτων εργαστηρίων για την ανάλυση κύριων στοιχείων, ιχνοστοιχείων και χημικών ενώσεων σε…
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία