ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Ε.Α.Γ.Μ.Ε.
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΡΧΗ ΓΕΩΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ
- Published
- 15 September 2025
- Submission deadline
- 22 October 2025, 10:00
- Estimated value
- €260,000
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00600216-2025
- Reference
- 4f7d4a1b-b047-462f-95c2-f98c10317ebf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
Το αντικείμενο του διαγωνισμού συνίσταται στην «Παροχή Υπηρεσιών Καθαριότητας των κεντρικών εγκαταστάσεων της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. στο Ολυμπιακό Χωριό, Αχαρνές». Η προμήθεια κατατάσσεται στον κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου Δημοσίων Συμβάσεων (CPV): 90910000-9. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των τριακοσίων είκοσι δύο χιλιάδων τετρακοσίων ευρώ (322.400,00€) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% [προϋπολογισμός μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 260.000,00€ και ΦΠΑ: 62.400,00€]. Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται από την υπογραφή της και για χρονική διάρκεια δύο (2) ετών Αναλυτική περιγραφή του φυσικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ «Ι» της παρούσας διακήρυξης. Η παρούσα σύμβαση δεν υποδιαιρείται σε τμήματα και η ανάθεση θα γίνει επί του συνόλου. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής.
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (χαμηλότερης τιμής).
Official publications
- TED · 00600216-2025 · 15 September 2025
- OJS · 176/2025 · 15 September 2025
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΡΧΗ ΓΕΩΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ Ε.Α.Γ.Μ.Ε.
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΗΣ Ε.Α.Γ.Μ.Ε.
- Προμήθεια κωδικοποιημένων χημικών παρασκευασμάτων εργαστηρίων για την ανάλυση κύριων στοιχείων, ιχνοστοιχείων και χημικών ενώσεων σε…
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία
- Προμήθεια κωδικοποιημένων χημικών παρασκευασμάτων εργαστηρίων για την ανάλυση κύριων στοιχείων, ιχνοστοιχείων και χημικών ενώσεων σε…
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του προσωπικού της Ε.Α.Γ.Μ.Ε. με λεωφορεία