El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

Παροχή Υπηρεσιών Μερικής Επιθεώρησης Κ-3000 (Επιπέδου W5) σε Τρεις (3) Κύριες Μηχανές Diesel τ.MTU 16V 396 SE84-GB31L των Y/Β τ. 214 (ΕΣΗΔΗΣ:369887)

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

Published
21 March 2025
Submission deadline
2 May 2025, 14:00
Estimated value
€305,000
Place of performance
EL307
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00183418-2025
Reference
9249b52c-a268-4de8-ad85-071a7b1a2898
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Διαγωνισμού με Ανοικτή Διαδικασία για την Παροχή Υπηρεσιών Μερικής Επιθεώρησης Κ-3000 (Επιπέδου W5) σε Τρεις (3) Κύριες Μηχανές Diesel τ.MTU 16V 396 SE84-GB31L των Y/Β τ. 214, Μέσω Σύναψης Συμφωνίας Πλαίσιο Διάρκειας Τριών (3) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Τριακοσίων Πέντε Χιλιάδων (305.000,00€) Ευρώ Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων και Απαλλασσόμενης ΦΠΑ (ΕΣΗΔΗΣ:369887)

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ