«Παροχή υπηρεσιών ελέγχου σε πραγματικό χρόνο και εκκαθάρισης παρόχων και παροχών υγείας από ιδιωτικούς ελεγκτικούς φορείς»
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 12 December 2024
- Submission deadline
- 21 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €32,064,619
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00760450-2024
- Reference
- 2e1e23bc-3438-4d35-8223-b419ca620dcf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79212000Servicios de auditoría
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών ελέγχου νοσηλειών σε πραγματικό χρόνο (real-time) και εκκαθάρισης παρόχων και παροχών υγείας από ιδιωτικούς ελεγκτικούς φορείς, σύμφωνα με τον Πίνακα Προϋπολογισμού του Παραρτήματος I και τις Τεχνικές Προδιαγραφές του Παραρτήματος II της διακήρυξης.
Award criteria
- Quality — ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ: Πλέον Συμφέρουσα από Οικονομική Άποψη Προσφορά Βάσει Βέλτιστης Σχέσης Ποιότητας - Τιμής
Official publications
- TED · 00760450-2024 · 12 December 2024
- OJS · 242/2024 · 12 December 2024
Other tenders from ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- «Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Οργανισμού»
- «Ανανέωση υφιστάμενων αδειών Microsoft, αναβάθμιση υφιστάμενου μηχανογραφικού εξοπλισμού και προμήθεια νέων για την κάλυψη των αναγκών του…
- «Ανανέωση υφιστάμενων αδειών Microsoft, αναβάθμιση υφιστάμενου μηχανογραφικού εξοπλισμού και προμήθεια νέων για την κάλυψη των αναγκών του…
- «Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τα κτίρια της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Περιφερειακών Διευθύνσεων του ΕΟΠΥΥ, με σύμβαση ανατιθέμενη…
- Επαναληπτικός Διεθνής Διαγωνισμός με αντικείμενο την «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα…
- «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα Επεξεργασίας Συνταγών (Κ.Μ.Ε.Σ.) που τοποθετείται στην…
- «Παροχή υπηρεσιών δημοσιότητας και προβολής στον Εθνικό Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας (ΕΟΠΥΥ)»
- «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα Επεξεργασίας Συνταγών (Κ.Μ.Ε.Σ.) που τοποθετείται στην…
- «Παροχή υπηρεσιών δημοσιότητας και προβολής στον Εθνικό Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας (ΕΟΠΥΥ)»
- «Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τα κτίρια της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Περιφερειακών Διευθύνσεων του ΕΟΠΥΥ, με σύμβαση ανατιθέμενη…