παραχώρηση της ανάπτυξης, διαχείρισης και λειτουργίας δημοσίως προσβάσιμων υποδομών επαναφόρτισης που περιλαμβάνονται σε Σχέδια Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- Published
- 20 September 2024
- Submission deadline
- 19 November 2024, 23:59
- Estimated value
- €12,595,688
- Place of performance
- EL303
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00567507-2024
- Reference
- d2e9482d-63c6-490b-9d54-7f24405cb9df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 51110000Servicios de instalación de equipo eléctrico
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
- 50532000Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado
- 31681500Dispositivos de realimentación
Description
παραχώρηση της ανάπτυξης, διαχείρισης και λειτουργίας δημοσίως προσβάσιμων υποδομών επαναφόρτισης που περιλαμβάνονται σε Σχέδια Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων
Award criteria
- Price — οπως περιγραφεται στους ορους της διακήρυξης
- Quality — οπως περιγραφεται στους ορους της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00567507-2024 · 20 September 2024
- OJS · 184/2024 · 20 September 2024
Other tenders from ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΜΙΓΩΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε 9 σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αθηναίων
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΞΙ (36) ΜΗΝΕΣ
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΟΡΩΝ ΣΤΑΘΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΣΜΑ) ΕΛΑΙΩΝΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2029 (ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΟΥ Ν. 4412/2016 ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΤΡΑΤΡΟΧΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ/ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΟΝΙΑΣ, ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗΣ/ΜΥΟΚΤΟΝΙΑΣ/ΑΠΟΚΟΡΕΩΣΗΣ, ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ, ΚΤΗΡΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΔΟΜΕΣ,…