Overbruggingsovereenkomst bepakking
Buyer: Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond
- Published
- 19 July 2024
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00433718-2024
- Reference
- 56f9fcc3-a099-40be-8406-0f89c7ffbca6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35000000Equipo de seguridad, extinción de incendios, policía y defensa
Description
Momenteel heeft de VRR een overeenkomst met Hobrand B.V. die op 31-12-2024 expireert. Met deze publicatie van gegunde opdracht wil de VRR de markt kenbaar maken een overbruggingsovereenkomst met Hobrand BV te zijn aangegaan voor maximaal 3 jaar. Hieronder nader toegelicht: Vanwege technische redenen is de VRR momenteel afhankelijk van deze leverancier (artikelen 2.163d en 2.33b AW). Ook wil de VRR vanwege de technisch afhankelijkheid (veiligheid en uniforme werkwijze) borgen dat de medewerkers van de VRR met dezelfde bepakkingsmaterialen kunnen werken. Dit komt naast de veiligheid van onze brandweer mannen/vrouwen ook ten goede aan de te redden slachtoffers of aan het schade verlies aan onroerende en roerende goederen. Als laatste is een aanbesteding van de bepakking een zeer kostbaar en zeer tijdrovend traject. De VRR is door personele omstandigheden niet in staat dit traject met de benodigde kwaliteit in gang te zetten. De aanvullende leveringen zullen qua opdrachtwaarde niet hoger € 600.000 excl btw. € 726.000 incl btw
Award criteria
- Price — Prijs
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Hobrand B.V. | €600,000 | — |
Official publications
- TED · 00433718-2024 · 19 July 2024
- OJS · 140/2024 · 19 July 2024
Other tenders from Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond
- EA Bouwkundig advies Huisvesting
- Zonnepanelen en Energieopslag
- Levering van Test Strips ten behoeve van de bepaling van HS Troponine I
- Bepakkings- en oefenmaterialen
- Textielverzorging
- Accessoires hartbewakingsmonitoren
- Levering van Test Strips ten behoeve van de bepaling van HS Troponine I
- Outsourcen van de uitvoering van de FLO regeling
- Levering, reparatie en onderhoud van 2 schuimblusvoertuigen
- Flexibele arbeidskrachten 2026