„ОСИГУРЯВАНЕ НА ИНФОРМИРАНОСТ И ПУБЛИЧНОСТ ПРИ ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ПРОЕКТ ИЗГРАЖДАНЕ НА МЛАДЕЖКИ ЦЕНТЪР В ГРАД КЪРДЖАЛИ” ПО ПРОЦЕДУРА № BG-RRP-1.008 „А1 МЛАДЕЖКИ ЦЕНТРОВЕ (В ОБЛАСТНИ ГРАДОВЕ)“, ФИНАНСИРАНА ПО СТЪЛБ 1 „ИНОВАТИВНА БЪЛГАРИЯ“, КОМПОНЕНТ 1 „ОБРАЗОВАНИЕ И УМЕНИЯ“ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ПЛАН ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И УСТОЙЧИВОСТ ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ
Buyer: ОБЩИНА КЪРДЖАЛИ
- Published
- 12 August 2025
- Submission deadline
- 1 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 45,600 лв.
- Place of performance
- Кърджали, BG425
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00528779-2025
- Reference
- c0d50a3b-5b00-4266-859d-6b981acf9ca8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79800000Servicios de impresión y servicios conexos
- 79952000Servicios de eventos
- 22462000Material de publicidad
- 79416000Servicios de relaciones públicas
- 79341000Servicios de publicidad
- 18441000Sombreros
- 18331000Camisetas
- 22817000Agendas u organizadores personales
Description
Предметът на възлагане представлява услуга, целяща да се гарантират популяризирането и представянето на инвестиция на Община Кърджали пред широк кръг лица, пред целевите групи и обществеността. Мерките за осигуряване на информация, комуникация и публичност следва да бъдат изцяло съобразени с изискванията в член 34, ал. 2 „Информация, комуникация и публичност“ от Регламент (ЕС) 2021/241 на Европейския парламент и на Съвета от 12 февруари 2021 година за създаване на Механизъм за възстановяване и устойчивост. Пълният обхват от дейности е подробно описан в Техническите спецификации приложени към поръчката. Съгласно чл. 21, ал.6 от Закон за обществените поръчки Възложителя прилага възможността, с която ще бъде директно възложен, след обявяване на настоящата обществена поръчка, Обособена позиция №5 - „ Разработване на двуезичен уеб-сайт (вкл. домейн, хостинг, разходи за разработване и поддържане на съдържанието) на МЦ Кърджали” – с обща стойност на договора 7050,00 лв. без ДДС. За същата участниците не могат да подават оферта през платформата ЦАИС ЕОП. Референции към търговски марки/стандарти и други в Техническа спецификация и/или други части от документацията следва да се разбират за…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Организиране и провеждане на информационни събития и кампании; | 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos | 15,203 лв. |
| 2 | Услуги по изработка и доставка на информационни материали (запазена); | 79811000 Servicios de impresión digital | 16,798 лв. |
| 3 | Услуги по изработка и доставка/монтаж на информационни табели, банери и рекламни материали | 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos | 5,072 лв. |
| 4 | Изработване на рекламен клип на Младежкия център | 92110000 Servicios de producción de películas de cine y videocintas y servicios conexos | 1,477 лв. |
Award criteria
- Price — Поръчката ще бъде възложена на участника, който е подал оферта с най-ниска обща цена, съответстваща на изискванията, посочени в техническата спецификация. На първо място се класира участникът,…
Official publications
- TED · 00528779-2025 · 12 August 2025
- OJS · 153/2025 · 12 August 2025