Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno menų darželiui „Etiudas“ pirkimas
Buyer: Kauno miesto savivaldybės administracija
- Published
- 16 July 2024
- Estimated value
- €30,292
- Place of performance
- Kaunas, LT022
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00424713-2024
- Reference
- 52542112-3d7f-4321-83c6-5e46f913ce01
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45331220Trabajos de instalación de aire acondicionado
Description
Kauno miesto savivaldybės administracija (toliau – pirkimo vykdytojas) atlieka konkretaus pirkimo „Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno menų darželiui „Etiudas“ darbai“ (toliau – konkretus pirkimas) procedūras, anksčiau sukurtos dinaminės pirkimų sistemos (toliau – DPS) pagrindu. Skelbimas apie pirkimą, kuriuo sukurta DPS, skelbtas CVP IS 2022-10-23, pirkimo numeris – 630244. Pirkimas vykdomas Kauno menų darželio „Etiudas“ naudai.
Award criteria
- Price — Žr. pirkimo dokumentuose.
- Quality — Žr. pirkimo dokumentuose.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "STAFAS" | €23,576 | — |
Official publications
- TED · 00424713-2024 · 16 July 2024
- OJS · 137/2024 · 16 July 2024
Other tenders from Kauno miesto savivaldybės administracija
- Biuro baldų, skirtų Kauno miesto savivaldybės administracijai pirkimas (tarpt.)
- Lapuočių medžių sodinukų, jų pasodinimo ir 36 mėn. priežiūros pirkimas (tarpt.)
- Panemunės baseino valymo paslaugų pirkimas (tarptautinis, atviras)
- Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno lopšeliui-darželiui „Dobilėlis“ darbų konkretus pirkimas, atliekamas dinaminės pirkimo sistemos…
- Oro kondicionavimo sistemų įrengimo Kauno lopšeliui - darželiui "Čiauškutis" darbų, atliekamo dinaminės pirkimo sistemos pagrindu,…
- Kauno miesto susisiekimo komunikacijų remonto ir rekonstrukcijos darbų (Aleksoto, Panemunės-Šančių, Šilainių ir Vilijampolės ir Žemosios…
- Mokymų pagal Specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursų programą paslaugų pirkimas (tarpt.)
- Kauno miesto susisiekimo komunikacijų remonto ir rekonstrukcijos darbų (Centro-Žaliakalnio, Dainavos, Eigulių, Petrašiūnų-Gričiupio…
- Garažų paskirt. pastato (požem. automobilių saugyklos) ir sporto paskirt. inžinerinio statinio (stadiono) statybos bei sporto paskirt.…
- Atvejo vadybos ir su ja susijusių paslaugų teikimo, įgyvendinant Užimtumo didinimo programą, paslaugų pirkimas (tarptautinis)