ORACLE LICENCE ZA KORIŠTENJE SOFTVERSKIH PROIZVODA I USLUGA
- Published
- 29 September 2025
- Estimated value
- €17,000,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Restricted procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00635831-2025
- Reference
- 0394b220-ea45-406e-9f09-57875e87499d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Predmet nabave su licence za korištenje Oracle-ovih softverskih proizvoda i usluga te tehnološka podrška za licence. Sukladno članku 161. stavku 1. ZJN 2016 korisnik će sve sposobne natjecatelje, koji imaju pristup dinamičkom sustavu nabave, pozvati da dostave ponudu za svaku zasebnu nabavu u okviru sustava u skladu s člankom 144. ZJN 2016.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Licence i tehnološko održavanje | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €14,000,000 |
| 2 | Najam licenci u oblaku | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €3,000,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni rok isporuke je 7 radnih dana. Za ponuđeni rok isporuke, koji je kraći od maksimalno dozvoljenog, bodovi će se dodijeliti sukladno značajkama iz tablice, odnosno ukoliko ponuditelj ne…
- Quality — Maksimalni rok isporuke je 25 radnih dana. Za ponuđeni rok isporuke, koji je kraći od maksimalno dozvoljenog, bodovi će se dodijeliti sukladno značajkama iz tablice, odnosno ukoliko ponuditelj ne…
Official publications
- TED · 00635831-2025 · 29 September 2025
- OJS · 186/2025 · 29 September 2025
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- Potrošni materijal
- RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
- UREDSKI MATERIJAL
- TONERI I TINTE
- PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- POTROŠNI MATERIJAL
- UREDSKI MATERIJAL - TONERI I TINTE
- OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM