El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

OPSKRBA PRIRODNIM PLINOM

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
28 July 2025
Submission deadline
26 August 2025, 09:30
Estimated value
€43,319,000
Place of performance
HRZZZ
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00493185-2025
Reference
5cfbd2fb-9f08-48d1-8813-2b95a7b577c8
Official source
Official source

CPV codes

Description

OPSKRBA PRIRODNIM PLINOM

Lots (23)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 distribucijsko područje energetskog subjekta PLINARA ISTOČNE SLAVONIJE d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €2,339,000
2 distribucijsko područje energetskog subjekta HEP - PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €6,127,000
3 distribucijsko područje energetskog subjekta BROD - PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,172,000
4 distribucijska područja energetskih subjekata PLINKOM d.o.o., PAPUK PLIN d.o.o. i PLIN d.o.o., KOMUNALIJE PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €84,000
5 distribucijska područja energetskih subjekata GRADSKA PLINARA BJELOVAR D.O.O. I ČAPLIN D.O.O.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,944,000
6 distribucijska područja energetskih subjekata IVAPLIN d.o.o., PLIN VRBOVEC d.o.o. i ZELINA – PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €43,000
7 distribucijsko područje energetskog subjekta DUKOM PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €681,000
8 distribucijsko područje energetskog subjekta RADNIK – PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €69,000
9 distribucijsko područje energetskog subjekta MEĐIMURJE – PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,464,000
10 distribucijsko područje energetskog subjekta TERMOPLIN d.d.
HRZZZ
09123000 Gas natural €2,309,000
11 distribucijska područja energetskih subjekata IVKOM – PLIN d.o.o. i PLIN KONJŠĆINA d.o.o., ENERGO METAN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,151,000
12 distribucijsko područje energetskog subjekta ZAGORSKI METALAC d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €762,000
13 distribucijska područja energetskih subjekata HUMPLIN d.o.o. i ZELENJAK PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €43,000
14 distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb I.
HRZZZ
09123000 Gas natural €58,000
15 distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb II.
HRZZZ
09123000 Gas natural €3,977,000
16 distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb III.
HRZZZ
09123000 Gas natural €2,754,000
17 distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb IV.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,006,000
18 distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb V.
HRZZZ
09123000 Gas natural €5,451,000
19 distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb VI.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,601,000
20 distribucijsko područje energetskog subjekta E.ON Distribucija plina d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €3,297,000
21 distribucijsko područje energetskog subjekta ENERGO d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,226,000
22 distribucijsko područje energetskog subjekta PLINARA d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €1,022,000
23 distribucijsko područje energetskog subjekta EVN CROATIA PLIN d.o.o.
HRZZZ
09123000 Gas natural €4,739,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →