Opskrba električnom energijom
Buyer: OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
- Published
- 31 January 2025
- Submission deadline
- 3 March 2025, 10:00
- Estimated value
- €2,400,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00068071-2025
- Reference
- 8234b906-53c2-41c4-86ef-451b28a61366
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovoga postupka javne nabave je opskrba električnom energijom sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Središnje tijelo kao drugi kriterij određuje visinu ponuđene količine električne energije iz obnovljivih izvora u postocima (%). Udio električne energije dobivene iz obnovljivih izvora mora…
Official publications
- TED · 00068071-2025 · 31 January 2025
- OJS · 22/2025 · 31 January 2025