Opskrba električnom energijom
- Published
- 6 May 2024
- Submission deadline
- 17 May 2024, 12:00
- Estimated value
- €1,700,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00267347-2024
- Reference
- 8e65d930-c33d-4c93-bc3d-57c2f8f7f1c9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je električna energija-opskrba, temeljem iskazanih potreba Naručitelja, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje visinu ponuđene količine električne energije iz obnovljivih izvora u postocima (%). Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog…
Official publications
- TED · 00267347-2024 · 6 May 2024
- OJS · 88/2024 · 6 May 2024