Opskrba električnom energijom
Buyer: POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
- Published
- 15 March 2024
- Submission deadline
- 29 March 2024, 11:00
- Estimated value
- €550,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00157760-2024
- Reference
- b417d53a-311a-4326-9141-b8c5b11e03ff
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je objedinjena nabava opskrbe električnom energijom Požeško-slavonske županije i korisnika kojima je Požeško-slavonska županija osnivač
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao kriterij primjenjuje se visina ponuđene količine obnovljivih izvora u postocima (%). Udio električne energije dobivene iz obnovljivih izvora mora minimalno iznositi 50%. Ponuda koja u usporedbi s…
Official publications
- TED · 00157760-2024 · 15 March 2024
- OJS · 54/2024 · 15 March 2024