Opremanje zgrade za smještaj medicinskog osoblja
Buyer: Istarska županija
- Published
- 30 June 2025
- Submission deadline
- 25 July 2025, 08:00
- Estimated value
- €560,000
- Place of performance
- HR036
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00421293-2025
- Reference
- ab678485-2a06-4542-8397-e65a711c2ce1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39150000Mobiliario y equipo diverso
Description
Predmet ove nabave je opremanje zgrade (nabava namještaja i opreme) na k. č. 6207/2 k.o. Pula koja će nakon rekonstrukcije i prenamjene građevine javne i društvene namjene u zgradu stambene namjene (stanovi za medicinsko osoblje) obuhvaćati 22 stana za smještaj 64 osoba i to: - 1 stan za 2 osobe, 3 stana za 4 osobe i 1 stan za 6 osoba, odnosno ukupno 20 osoba u prizemlju - 3 stana za 2 osobe, 3 stana za 3 osobe i 2 stana za 4 osobe, odnosno ukupno 23 osobe na prvom katu - 6 stanova za 2 osobe i 3 stana za 3 osobe, odnosno 21 osoba na drugom katu Nabava opreme podrazumijeva nabavu, isporuku, montažu, postavljanje, ugradnju i instalaciju namještaja i opreme do pune funkcionalnosti i dovršenosti sukladno Projektu opreme i ponudbenim troškovnicima na mjestu korištenja navedenim u prikazu lokacija za isporuku – nacrt/projekt. Predmet ovog postupka nabave je detaljno opisana u Troškovniku. Izvršitelj se prilikom izvršavanja ugovora o javnoj nabavi dužan pridržavati pravila struke te općih uvjeta troškovnika, tehničkih propisa, standarda i ostalih pravila te propisa koji se odnose na ovaj predmet nabave
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — KRITERIJ DULJINE JAMSTVENOG ROKA - KJR (maksimum 10 bodova – 10% udjela u ukupnoj ocjeni) Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10 bodova. Minimalno…
Official publications
- TED · 00421293-2025 · 30 June 2025
- OJS · 122/2025 · 30 June 2025