El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Opremanje centra za starije osobe Duga Resa - NPOO.C4.3.R3-I4.01.0018

Buyer: GRAD DUGA RESA

Published
11 November 2025
Submission deadline
19 November 2025, 11:00
Estimated value
€1,536,150
Place of performance
HR027
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00747503-2025
Reference
4e883388-bdb4-42ef-ab93-fab0f6b6956e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet ovog postupka javne nabave je nabava robe za opremanje centra za starije osobe u Dugoj Resi.

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1 - Komadni namještaj
HR027
39100000 Mobiliario €191,000
2 Grupa 2 - Ugradbeni namještaj, kuhinjska oprema čajnih kuhinja i bijela tehnika
HR027
39100000 Mobiliario €459,833
3 Grupa 3 – Medicinska i fizikalna oprema
HR027
39100000 Mobiliario €321,241
4 Grupa 4 –Kuhinja i sitni inventar kuhinje
HR027
39100000 Mobiliario €240,000
5 Grupa 5 – Oprema praonice
HR027
39100000 Mobiliario €55,643
6 Grupa 6 – Računalna oprema i multimedija
HR027
39100000 Mobiliario €63,433
7 Grupa 7 – Oprema hodnika
HR027
39100000 Mobiliario €35,000
8 Grupa 8 – Sitni inventar soba
HR027
39100000 Mobiliario €21,000
9 Grupa 9 – Tkanine
HR027
39100000 Mobiliario €35,000
10 Grupa 10 – Posteljina i rublje
HR027
39100000 Mobiliario €45,000

Award criteria

Official publications