Opremanje centra za starije osobe Duga Resa - NPOO.C4.3.R3-I4.01.0018
Buyer: GRAD DUGA RESA
- Published
- 6 November 2025
- Submission deadline
- 19 November 2025, 11:00
- Estimated value
- €1,536,150
- Place of performance
- HR027
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00734287-2025
- Reference
- 4e883388-bdb4-42ef-ab93-fab0f6b6956e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39100000Mobiliario
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava robe za opremanje centra za starije osobe u Dugoj Resi.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1 - Komadni namještaj | 39100000 Mobiliario | €191,000 |
| 2 | Grupa 2 - Ugradbeni namještaj, kuhinjska oprema čajnih kuhinja i bijela tehnika | 39100000 Mobiliario | €459,833 |
| 3 | Grupa 3 – Medicinska i fizikalna oprema | 39100000 Mobiliario | €321,241 |
| 4 | Grupa 4 –Kuhinja i sitni inventar kuhinje | 39100000 Mobiliario | €240,000 |
| 5 | Grupa 5 – Oprema praonice | 39100000 Mobiliario | €55,643 |
| 6 | Grupa 6 – Računalna oprema i multimedija | 39100000 Mobiliario | €63,433 |
| 7 | Grupa 7 – Oprema hodnika | 39100000 Mobiliario | €35,000 |
| 8 | Grupa 8 – Sitni inventar soba | 39100000 Mobiliario | €21,000 |
| 9 | Grupa 9 – Tkanine | 39100000 Mobiliario | €35,000 |
| 10 | Grupa 10 – Posteljina i rublje | 39100000 Mobiliario | €45,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje trajanje razdoblja odgovornosti za nedostatke – Jamstveni rok. Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10…
Official publications
- TED · 00734287-2025 · 6 November 2025
- OJS · 214/2025 · 6 November 2025