Oprema za rasadnik Cernik
Buyer: HRVATSKE ŠUME d.o.o.
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 30 April 2024, 12:00
- Estimated value
- €65,528
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00212678-2024
- Reference
- 6b31954d-e82e-49e5-bba8-c015f51f0061
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03120000Productos de horticultura y viveros
Description
Predmet nabave je kupnja robe (rolomata s topom i kišnom krilom, pumpe i motalice za navodnjavanje) sa ugradnjom i puštanjem u rad, a sukladno opisu predmeta nabave, tehničkim specifikacijama i troškovniku, koji čine sastavni dio DoN. Predmet se nabavlja u sklopu Ugovora o neposrednom sufinanciranju uzgoja sadnica u rasadničarskoj proizvodnji za šumske i vrste namijenjene za ozelenjivanje urbanih područja.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje produljenje vijeka trajanja proizvoda-rolomata. Neispravna oprema ili dijelovi mogu biti uzrok prijevremene zamjene proizvoda.…
- Quality — Naručitelj kao treći kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje produljenje vijeka trajanja proizvoda- pumpe za navodnjavanje. Neispravna oprema ili dijelovi mogu biti uzrok prijevremene…
- Quality — Naručitelj kao četvrti kriterij (kriterij zelene javne nabave) određuje produljenje vijeka trajanja proizvoda-motalice za navodnjavanje. Neispravna oprema ili dijelovi mogu biti uzrok prijevremene…
Official publications
- TED · 00212678-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024