Oprema za digitalizaciju arhivske građe u okviru NPOO C2.2R3-I2
- Published
- 14 January 2025
- Submission deadline
- 22 January 2025, 09:30
- Estimated value
- €1,320,700
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00023888-2025
- Reference
- 10f3169b-781e-480d-b738-606b8d358107
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Predmet nabave je nabava opreme za digitalizaciju arhivske građe u okviru Nacionalnog programa oporavka i otpornosti 2021-2026 koja uključuje nabavu kompleta za skeniranje s (all-in-one) računalom i skenerom te skenera za arhivsko i knjižno gradivo.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Komplet za skeniranje s računalom (all-in-one) i skenerom | 30200000 Equipo y material informático | €1,110,200 |
| 2 | Skener za arhivsko i knjižno gradivo | 30200000 Equipo y material informático | €210,500 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj dodatno boduje duljinu proizvođačkog jamstva koje je u duljem trajanju od minimalno traženog koje je propisano tehničkim specifikacijama.
- Quality — Naručitelj dodatno boduje bolji EPEAT certifikat u odnosu na minimalno traženi EPEAT certifikat koji je propisan tehničkim specifikacijama.
- Quality — Duljina jamstva više od minimalno traženog u tehničkim specifikacijama.
Official publications
- TED · 00023888-2025 · 14 January 2025
- OJS · 9/2025 · 14 January 2025
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- Potrošni materijal
- RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
- UREDSKI MATERIJAL
- TONERI I TINTE
- PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- POTROŠNI MATERIJAL
- UREDSKI MATERIJAL - TONERI I TINTE
- OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM