Oprema za centralnu sterilizaciju
Buyer: Županijska bolnica Čakovec
- Published
- 29 July 2025
- Submission deadline
- 8 August 2025, 12:00
- Estimated value
- €580,810
- Place of performance
- HR061
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00494712-2025
- Reference
- 93a1ce81-9f80-4dd0-b35f-6db668d3e2f8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33191100Esterilizador
Description
Predmet postupka javne nabave je OPREMA ZA CENTRALNU STERILIZACIJU koji je podijeljen u 3 grupe predmeta nabave za potrebe Županijske bolnice Čakovec, Odjela Centralni operacijski blok. Grupe predmeta nabave "Oprema za centralnu sterilizaciju" su kako slijedi: Grupa 1: Niskotemperaturni sterilizator - PROLAZNI - vodikov peroxid Grupa 2: Sterilizatori, kolica, stalci i perilice Grupa 3: Uređaj za zavarivanje folija Sva nuđena oprema mora biti u potpunosti sukladna troškovnicima i propisanim tehničkim specifikacijama te svim ostalim uvjetima propisanima ovom dokumentacijom o nabavi. Ponuditelji su dužni nuditi u potpunosti funkcionalnu, novu, nekorištenu i neoštećenu opremu s uračunatim troškovima dobave, dopreme, montaže, instalacije, testiranja i puštanja u rad, edukacije osoblja za pravilan rad i korištenje istom u prostorijama Naručitelja te ostalim zavisnim troškovima. Predmet nabave mora se izvršiti sukladno Zakonu o zdravstvenoj zaštiti, Zakonu medicinskim proizvodima te ostalim pripadajućim zakonskim i podzakonskim propisima koji su vezani i primjenjivi na predmet ovog postupka nabave.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Niskotemperaturni sterilizator - PROLAZNI - vodikov peroxid | 33191100 Esterilizador | €118,600 |
| 2 | Sterilizatori, kolica, stalci i perilice | 33191100 Esterilizador | €452,210 |
| 3 | Uređaji za zavarivanje folija | 33191100 Esterilizador | €10,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija iznosi 15,00 bodova. Jamstveni rok predstavlja vremensko razdoblje u kojem Isporučitelj garantira za kvalitetu…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija iznosi 8,00 bodova. Duljina trajanja odaziva i otklanjanja nepravilnosti u slučaju kvara na isporučenoj opremi označava…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija iznosi 8,00 bodova. Duljina trajanja odaziva i otklanjanja nepravilnosti u slučaju kvara na isporučenoj opremi označava…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku za uređaj "Niskotemperaturni sterilizator - PROLAZNI - vodikov peroxid" boduje "Mogućnost instalacije i izbora najmanje 4 ciklusa u rasponu trajanja do i uključujući…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku za uređaj "Niskotemperaturni sterilizator - PROLAZNI - vodikov peroxid" boduje "Mogućnost priključivanja bar-code čitača za praćenje bioloških ampula" jer se njezinim…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku u okviru Grupe 2 za predmet „STERILIZATOR prolazni-sterilizacija parom- kombinirani elektro-paro generator kapaciteta 8 STJ“ boduje servisni pristup u okviru koje je…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku u okviru Grupe 2 za predmet „STERILIZATOR prolazni-sterilizacija parom- kombinirani elektro-paro generator kapaciteta 8 STJ“ boduje vršnu snagu priključka u okviru…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku u okviru Grupe 2 za predmet „STERILIZATOR prolazni-sterilizacija parom- kombinirani elektro-paro generator kapaciteta 8 STJ“ boduje posjedovanje vizualnog indikatora…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku u okviru Grupe 2 za predmet „STERILIZATOR prolazni-sterilizacija parom- kombinirani elektro-paro generator kapaciteta 8 STJ “ boduje servisni pristup u okviru koje…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku u okviru Grupe 2 za predmet „STERILIZATOR prolazni-sterilizacija parom pomoću Paro-Paro generatora napajanog Suhom parom 6 Bara kapaciteta 8 STJ “ boduje servisni…
- Quality — Naručitelj kao dodatnu značajku u okviru Grupe 2 za predmet „STERILIZATOR prolazni-sterilizacija parom pomoću Paro-Paro generatora napajanog Suhom parom 6 Bara kapaciteta 8 STJ “ boduje posjedovanje…
Official publications
- TED · 00494712-2025 · 29 July 2025
- OJS · 143/2025 · 29 July 2025