El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Oprema za centralnu sterilizaciju

Buyer: Županijska bolnica Čakovec

Published
26 May 2025
Submission deadline
3 June 2025, 12:00
Estimated value
€580,810
Place of performance
HR061
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00337708-2025
Reference
93a1ce81-9f80-4dd0-b35f-6db668d3e2f8
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet postupka javne nabave je OPREMA ZA CENTRALNU STERILIZACIJU koji je podijeljen u 3 grupe predmeta nabave za potrebe Županijske bolnice Čakovec, Odjela Centralni operacijski blok. Grupe predmeta nabave "Oprema za centralnu sterilizaciju" su kako slijedi: Grupa 1: Niskotemperaturni plazma sterilizator - PROLAZNI - vodikov peroxid Grupa 2: Sterilizatori, kolica, stalci i perilice Grupa 3: Uređaj za zavarivanje folija Sva nuđena oprema mora biti u potpunosti sukladna troškovnicima i propisanim tehničkim specifikacijama te svim ostalim uvjetima propisanima ovom dokumentacijom o nabavi. Ponuditelji su dužni nuditi u potpunosti funkcionalnu, novu, nekorištenu i neoštećenu opremu s uračunatim troškovima dobave, dopreme, montaže, instalacije, testiranja i puštanja u rad, edukacije osoblja za pravilan rad i korištenje istom u prostorijama Naručitelja te ostalim zavisnim troškovima. Predmet nabave mora se izvršiti sukladno Zakonu o zdravstvenoj zaštiti, Zakonu medicinskim proizvodima te ostalim pripadajućim zakonskim i podzakonskim propisima koji su vezani i primjenjivi na predmet ovog postupka nabave.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Niskotemperaturni plazma sterilizator - PROLAZNI - vodikov peroxid
HR061
33191100 Esterilizador €118,600
2 Sterilizatori, kolica, stalci i perilice
HR061
33191100 Esterilizador €452,210
3 Uređaji za zavarivanje folija
HR061
33191100 Esterilizador €10,000

Award criteria

Official publications