Oprema - sustav za spektrometriju masa
Buyer: Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet
- Published
- 9 December 2024
- Submission deadline
- 16 December 2024, 10:00
- Estimated value
- €320,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00748977-2024
- Reference
- 742bbf62-3d33-411c-9973-15b77cb7e8f9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Predmet nabave je Sustav za spektrometriju masa radi provedbe znanstvene aktivnosti projekta "Glikom i mikrobiom kao biljezi utjecaja prehrane na zdravlje žena reproduktivne dobi", Kod projekta: NPOO.C3.2.R3-I1.04.0073. CPV oznaka predmeta nabave iz Uredbe o Jedinstvenom rječniku javne nabave CPV: 38000000 - Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala). U tehničkim specifikacijama kao sastavnom dijelu Dokumentacije, detaljno je opisan i specificiran predmet nabave. Za sve tipove, proizvođače, brendove, standarde i norme koji su navedeni u tehničkim specifikacijama smatra se da se na njih odnosi izraz „ili jednakovrijedno“. Ponuđena oprema mora ispunjavati minimalne propisane tehničke specifikacije. U ponudi moraju biti ponuđene sve stavke na način kako je to definirano troškovnikom predmeta nabave koji je sastavni dio Dokumentacije, a odnosi se na cjelokupni predmet nabave. Predmet nabave nije podijeljen na grupe. Naručitelj u postupku javne nabave nije podijelio predmet nabave na grupe iz razloga što predmet nabave čini jednu cjelinu.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kriterij kvalitete ponuđene opreme: Vrednovanje kvalitativnog dijela ponude provodi se po sljedećoj formuli: Q2=A1+ A2+A3+A4 gdje je: A1= kriterij Detektora A2= kriterij Ionskog izvora A3= kriterij…
Official publications
- TED · 00748977-2024 · 9 December 2024
- OJS · 239/2024 · 9 December 2024
Other tenders from Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet
- Nabava znanstvenoistraživačke opreme
- Nabava znanstvenoistraživačke opreme
- Nabava znanstvenoistraživačke opreme
- Nabava laboratorijskog i administrativnog namještaja
- Nabava znanstvenoistraživačke opreme
- Predmet nabave je izvođenje radova cjelovite obnove infrastrukture Fakulteta oštećene u potresu (objekt Ante Kovačića 1).
- Predmet nabave je izvođenje radova cjelovite obnove infrastrukture Fakulteta oštećene u potresu (objekt Ante Kovačića 1).
- Oprema - sustav za spektrometriju masa
- Oprema - sustav za spektrometriju masa
- Oprema - sustav za spektrometriju masa