Ολοκληρωμένα προγράμματα κατάρτισης ανέργων και εργαζομένων
Buyer: Ινστιτούτο Εργασίας της Γενικής Συνομοσπονδίας Εργατών Ελλάδας
- Published
- 28 May 2024
- Submission deadline
- 8 July 2024, 18:00
- Estimated value
- €9,462,000
- Place of performance
- EL531
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00313017-2024
- Reference
- 4e6066dd-d9fb-456f-a65f-9cfc210428ac
- Official source
- Official source
CPV codes
- 80530000Servicios de formación profesional
- 79414000Servicios de consultoría en gestión de recursos humanos
Description
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η παροχή ενός ολοκληρωμένου, στοχευμένου και καινοτόμου πλέγματος υπηρεσιών σε 4.000 ωφελούμενους/ες εκ των οποίων 3.000 θα είναι άνεργοι/ες, και 1.000 θα είναι εργαζόμενοι/ες που απασχολούνται σε επισφαλείς θέσεις εργασίας, σε επαγγέλματα και ειδικότητες όπου διαπιστώνεται σημαντική αναγκαιότητα σε reskilling ή/και σε επιχειρήσεις με φθίνουσα οικονομική δραστηριότητα, λόγω αλλαγών και αναδιαρθρώσεων του παραγωγικού μοντέλου των περιοχών παρέμβασης.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 | 80530000 Servicios de formación profesional | €7,096,500 |
| 2 | TMHMA 2 | 80530000 Servicios de formación profesional | €2,365,500 |
| 3 | Ολοκληρωμένα προγράμματα κατάρτισης ανέργων και εργαζομένων | — | €9,462,000 |
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής, όπως προβλέπεται στα έγγραφα της Διακήρυξης.
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής, όπως προβλέπεται στα έγγραφα της Διακήρυξης.
- Quality — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00313017-2024 · 28 May 2024
- OJS · 102/2024 · 28 May 2024
Other tenders from Ινστιτούτο Εργασίας της Γενικής Συνομοσπονδίας Εργατών Ελλάδας
- Πιστοποίηση οριζόντιων και επαγγελματικών δεξιοτήτων ανέργων και εργαζομένων
- Ολοκληρωμένες παρεμβάσεις για την επαγγελματική ένταξη των νέων ηλικίας έως 29 ετών
- Ολοκληρωμένες παρεμβάσεις για την επαγγελματική ένταξη των νέων ηλικίας έως 29 ετών
- Παρεμβάσεις για την παρακολούθηση των μεταβολών του παραγωγικού περιβάλλοντος και την ενίσχυση της εργασίας και των επαγγελμάτων στο…
- Ολοκληρωμένα προγράμματα κατάρτισης ανέργων και εργαζομένων
- Διάγνωση αναγκών, επαγγελματική συμβουλευτική και κοινωνική ενδυνάμωση νέων
- Ολοκληρωμένες παρεμβάσεις για την επαγγελματική ένταξη των νέων ηλικίας έως 29 ετών
- Πιστοποίηση οριζόντιων και επαγγελματικών δεξιοτήτων ανέργων και εργαζομένων
- Παρεμβάσεις για την παρακολούθηση των μεταβολών του παραγωγικού περιβάλλοντος και την ενίσχυση της εργασίας και των επαγγελμάτων στο…
- Πιστοποίηση οριζόντιων και επαγγελματικών δεξιοτήτων ανέργων και εργαζομένων