Održavanje sustava za upravljanje dokumentima - aplikacije
Buyer: HRVATSKA NARODNA BANKA
- Published
- 30 September 2024
- Submission deadline
- 30 October 2024, 11:00
- Estimated value
- €275,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00586128-2024
- Reference
- fa05749b-ab6e-4bf5-97cc-14cc59f6bd12
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267000Servicios de mantenimiento y reparación de software
Description
Predmet ovog postupka javne nabave su usluge održavanja sustava za upravljanje dokumentima – aplikacije (u daljnjem tekstu: Uprado sustav) u cijelosti opisane u dokumentu Opis predmeta nabave (Prilog 1.), sukladno Tehničkoj specifikaciji (Prilog 2.), Troškovniku - održavanje i razvoj sustava za upravljanje dokumentima (u daljnjem tekstu: Troškovnik) (Prilog 3.) i ostalim traženim uvjetima naznačenim u dokumentaciji o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti prema ovom kriteriju je 15 bodova. Ovaj kriterij dokazuje se dostavom važećih potvrda/certifikata izdanih od proizvođača opreme ili ovlaštenog…
- Quality — Maksimalno dopušteno vrijeme odaziva, odnosno pristupanje rješavanju problema te obaveza kontinuiranog rada do uklanjanja problema propisano je Tehničkom specifikacijom i definirano je prema razini…
Official publications
- TED · 00586128-2024 · 30 September 2024
- OJS · 190/2024 · 30 September 2024