Održavanje javne rasvjete
Buyer: OPĆINA PODGORA
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 12:00
- Estimated value
- €400,000
- Place of performance
- HR035
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00870283-2025
- Reference
- 3b53c79e-b84e-4b91-a6f6-f21cdc1cdc9e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50232100Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
Description
Predmet nabave je održavanje javne rasvjete za upravljanje i održavanje instalacija javne rasvjete na području Općine Podgore koje obuhvaća tekuće održavanje javne rasvjete i prigodnu iluminaciju, sukladno Odluci o komunalnoj djelatnosti koja se obavlja na temelju pisanog ugovora ( „Glasnik Općine Podgore“ br. 6/19 i 40/25) i Troškovniku koji čine sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Temeljem provedenog postupka javne nabave sklopiti će se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na razdoblje od četiri godine. Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se četiri godišnja ugovora o povjeravanju poslova obavljanja komunalne djelatnosti održavanja javne rasvjete. Predmet nabave izvršavati će se sukcesivno, prema potrebama Naručitelja, a na temelju pisanog naloga Jedinstvenog upravnog odjela . Iluminacija (božićno-novogodišnje kićenje) mora se izvršiti u periodu od 1. studenoga do 1. prosinca tekuće godine, a jednako tako i demontaža u roku od 30 dana od naloga Naručitelja. Ponuditelj je dužan odazvati se na redovnu ili hitnu/ izvanrednu intervenciju po pozivu/nalogu Naručitelja (ili prijave kvara od strane hitnih službi - policija, vatrogasci, 112 i sl.). Ukoliko se…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao jedan od kriterija Naručitelj određuje vrijeme odaziva na redovnu ili hitnu / izvanrednu intervenciju po pozivu/nalogu Naručitelja (ili prijave kvara od strane hitnih službi - policija,…
Official publications
- TED · 00870283-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025