El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.

Buyer: GMINA LUBIN - Urząd Gminy w Lubinie

Published
23 December 2025
Place of performance
Lubin, PL516
Procedure
Negotiated procedure
Notice number
00855901-2025
Reference
6831a269-0ffd-4d0e-ad9f-c31058ea8405
Official source
Official source

CPV codes

Description

W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o nazwie „Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin” - (postępowanie o nr OR.271.24.2024) zostały zawarte m. in. umowy, dla których będzie przeprowadzone zamówienie z wolnej ręki: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Lubin – Umowa 652/W/KM/2024/U z dnia 01.07.2024r. - na kwotę 10 887 508,94 zł netto, 11 758 509,65 zł brutto – zamówienie podstawowe – (Zadanie 1), 2) Zagospodarowanie odpadów zebranych z nieruchomości zamieszkałych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) – Umowa 654/W/KM/2024/U z dnia 01.07.2024r. - na kwotę 1 841 064,00 zł netto, 1 988 349,12 zł brutto - zamówienie podstawowe – (Zadanie 3). Przedmiot zamówienia polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia co w zamówieniu podstawowym i dla ww. zadań było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowe. W 2024 i 2025r. nie udzielano zamówienia w ramach powyższych umów oraz nie wprowadzano zmian do w/w umów powodując…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie pn. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Lubin
PL516
90512000 Servicios de transporte de desperdicios
2 Zadanie pn. Zagospodarowanie odpadów zebranych z nieruchomości zamieszkałych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK)
PL516
90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Gminy Lubin spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 778,850 zł
EKOPARTNER RECYKLING Sp. z o.o. 778,850 zł
EKOPARTNER RECYKLING Sp. z o.o. 250,906 zł

Official publications

Other tenders from GMINA LUBIN - Urząd Gminy w Lubinie