Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.
Buyer: GMINA LUBIN - Urząd Gminy w Lubinie
- Published
- 10 November 2025
- Place of performance
- Lubin, PL516
- Procedure
- Negotiated procedure
- Notice number
- 00744874-2025
- Reference
- 6831a269-0ffd-4d0e-ad9f-c31058ea8405
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o nazwie „Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin” - (postępowanie o nr OR.271.24.2024) zostały zawarte m. in. umowy, dla których będzie przeprowadzone zamówienie z wolnej ręki: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Lubin – Umowa 652/W/KM/2024/U z dnia 01.07.2024r. - na kwotę 10 887 508,94 zł netto, 11 758 509,65 zł brutto – zamówienie podstawowe – (Zadanie 1), 2) Zagospodarowanie odpadów zebranych z nieruchomości zamieszkałych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) – Umowa 654/W/KM/2024/U z dnia 01.07.2024r. - na kwotę 1 841 064,00 zł netto, 1 988 349,12 zł brutto - zamówienie podstawowe – (Zadanie 3). Przedmiot zamówienia polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia co w zamówieniu podstawowym i dla ww. zadań było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowe. W 2024 i 2025r. nie udzielano zamówienia w ramach powyższych umów oraz nie wprowadzano zmian do w/w umów powodując…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie pn. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Lubin | 90512000 Servicios de transporte de desperdicios | — |
| 2 | Zadanie pn. Zagospodarowanie odpadów zebranych z nieruchomości zamieszkałych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
Award criteria
- Price — Cena 100%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Gminy Lubin spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | — | — |
| EKOPARTNER RECYKLING Sp. z o.o. | — | — |
Official publications
- TED · 00744874-2025 · 10 November 2025
- OJS · 216/2025 · 10 November 2025
Other tenders from GMINA LUBIN - Urząd Gminy w Lubinie
- Zakup okresowych biletów na powiatową komunikację publiczną na terenie Powiatu Lubińskiego na sieci organizowanej przez Powiat Lubiński w…
- Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.
- Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin w I półroczu 2026 r.
- Zakup okresowych biletów na powiatową komunikację publiczną na terenie Powiatu Lubińskiego na sieci organizowanej przez Powiat Lubiński w…
- DOWOZY WRAZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ LUBIN W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
- ZAKUP OKRESOWYCH BILETÓW NA POWIATOWĄ KOMUNIKACJĘ PUBLICZNĄ NA TERENIE POWIATU LUBIŃSKIEGO NA SIECI ORGANIZOWANEJ PRZEZ POWIAT LUBIŃSKI W…
- DOWOZY WRAZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ LUBIN W ROKU SZKOLNYM 2025/2026
- ZAKUP OKRESOWYCH BILETÓW NA POWIATOWĄ KOMUNIKACJĘ PUBLICZNĄ NA TERENIE POWIATU LUBIŃSKIEGO NA SIECI ORGANIZOWANEJ PRZEZ POWIAT LUBIŃSKI W…
- Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin
- Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin