OBNOVA ZRAČNEGA KONDENZATORJA
Buyer: ENERGETIKA CELJE javno podjetje, d.o.o.
- Published
- 21 August 2024
- Submission deadline
- 5 September 2024, 11:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00500111-2024
- Reference
- 1dd4a51b-1703-430a-b006-80557164f15f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42165000Condensadores de vapor
Description
Javno naročilo obsega obnovo zračnega kondenzatorja Toplarne Celje. Podrobnejša specifikacija naročila je natančneje razvidna iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Award criteria
- Price — Najnižja ponudbena cena
Official publications
- TED · 00500111-2024 · 21 August 2024
- OJS · 162/2024 · 21 August 2024
Other tenders from ENERGETIKA CELJE javno podjetje, d.o.o.