DOBAVA IN MONTAŽA FILTRNIH VREČ S KATALITIČNO NOTRANJO PLASTJO V VREČASTI FILTER
Buyer: ENERGETIKA CELJE javno podjetje, d.o.o.
- Published
- 24 September 2024
- Submission deadline
- 24 October 2024, 09:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00574430-2024
- Reference
- 19f7508e-d63a-4743-9cf6-9bfacba48740
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42514320Filtros de gas
Description
Javno naročilo obsega dobavo in montažo filtrnih vreč s katalitično notranjo plastjo v vrečasti filter. Podrobnejša specifikacija naročila je natančneje razvidna iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Award criteria
- Price — najnižja ponudbena cena
Official publications
- TED · 00574430-2024 · 24 September 2024
- OJS · 186/2024 · 24 September 2024
Other tenders from ENERGETIKA CELJE javno podjetje, d.o.o.