El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesFramework agreement

Obloge za rane po grupama

Buyer: Opća bolnica Varaždin

Published
7 November 2025
Estimated value
€460,000
Place of performance
HR062
Procedure
Open procedure
Notice number
00738065-2025
Reference
52858608-7627-4ad9-8158-c5a265bca861
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave su Obloge za rane po grupama, a prema opisima navedenim u priloženim Troškovnicima grupa predmeta nabave. Predmet nabave Obloge za rane po grupama podijeljen je na ukupno 10 grupa. Kao odvojena nabava sukladno članku 23. stavak 2. ZJN 2016 u ovom postupku javne nabave provodi se nabava za Grupe 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9. Procijenjena vrijednost cjelokupnog predmeta nabave iznosi 460.000,00 eura, bez PDV-a, a za grupe predmeta nabave za koje se provodi ovaj postupak javne nabave, procijenjena vrijednost iznosi kako slijedi: GRUPA 1 = 363.500,00 EUR, GRUPA 2 = 3.370,00 EUR, GRUPA 3 = 3.540,00 EUR, GRUPA 4 = 20.700,00 EUR, GRUPA 5 = 5.300,00 EUR, GRUPA 6 = 5.800,00 EUR, GRUPA 7 = 5.900,00 EUR, GRUPA 8 = 15.040,00 EUR, GRUPA 9 = 2.050,00 EUR.

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Obloge za rane po grupama - GRUPA 1
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €363,500
2 Obloge za rane po grupama - GRUPA 2
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €3,370
3 Obloge za rane po grupama - GRUPA 3
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €3,540
4 Obloge za rane po grupama - GRUPA 4
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €20,700
5 Obloge za rane po grupama - GRUPA 5
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €5,300
6 Obloge za rane po grupama - GRUPA 6
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €5,800
7 Obloge za rane po grupama - GRUPA 7
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €5,900
8 Obloge za rane po grupama – GRUPA 8
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €15,040
9 Obloge za rane po grupama - GRUPA 9
HR062
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos €2,050

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Stoma medical d.o.o. €363,499
Bauerfeind d.o.o. €25,961
ROZI STEP d.o.o. €20,612
MEDICLINE d.o.o. €9,516
LENTISMED d.o.o. €5,296
Paul Hartmann d.o.o. €3,745
Oktal Pharma d.o.o. €3,601
Medika d.d. €3,206
Pharmacol d.o.o. €2,045

Official publications