Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonym o jakim stanowi art. 132 i nast. ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych zwanej dalej „ustawą PZP”
Buyer: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
- Published
- 30 July 2024
- Place of performance
- Otwock, PL912
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00457383-2024
- Reference
- e33b300f-d7c2-4e01-8def-46004cbf4b95
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33183100Implantes ortopédicos
- 33183200Prótesis ortopédicas
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez oraz innych implantów ortopedycznych do magazynu szpitala przez okres 24 miesięcy 2. Zamówienie zostało podzielone na 37 pakietów 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera formularz stanowiący załącznik nr 1a do SWZ 4. Zamawiający informuje, że liczby szt. podane w formularzu cenowym są wartościami szacunkowymi. 5. Zamawiający z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia i niemożność przewidzenia faktycznego zapotrzebowania zastrzega sobie prawo przesunięć w zakresie rzeczowym i ilościowym towaru z zastrzeżeniem, że wprowadzone zmiany nie mogą skutkować przekroczeniem wysokości zobowiązania finansowego określonego w ofercie oraz zawartej umowie. 6. Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby, które zostały wprowadzone do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych 13. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, których charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę – należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie, procesy określają parametry technicz…
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 7.System do korekcji skoliozy | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 2 | 18.Endoproteza stawu biodrowego | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 3 | 19.Endoproteza stawu biodrowego | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 4 | 20.Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 5 | 21.Trzpień rewizyjny endoprotezy stawu biodrowego | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 6 | 22.Endoproteza stawu biodrowego- cementowana | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 7 | Endoproteza stawu kolanowego- unikondylarna | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 8 | 24.Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego, modularna | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 9 | 25.System do złamań okołoprotezowych bliższego końca kości udowej | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 10 | 26.Głowa bipolarna endoprotezy stawu biodrowego | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 11 | 31.Druty śródszpikowe | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 12 | 32.Niskoprofilowy system do leczenia deformacji kręgosłupa | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 13 | 36.Zestaw do przygotowywania implantów tymczasowych (spacerów) do stawu kolanowego z dwoma antybiotykami | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze i ocenianiu ofert uznanych za ważne, Zamawiający będzie się kierował kryterium dla każdego pakietu odrębnie: K1 - najniższa łączna cena ofertowa (brutto) -100 %
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 5,147,172 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 4,693,140 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 1,969,596 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 912,632 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 507,611 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 448,295 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 409,536 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 331,128 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 105,516 zł | — |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | 70,524 zł | — |
Official publications
- TED · 00457383-2024 · 30 July 2024
- OJS · 147/2024 · 30 July 2024
Other tenders from Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
- Dostawa mleka i przetworów oraz zamienników do SPSK im prof. A Grucy CMKP w Otwocku
- Wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-…
- Dostawy endoprotez, innych implantów ortopedycznych, substytutów kości do magazynu szpitala przez okres 24 miesięcy
- Dostawy endoprotez oraz innych implantów ortopedycznych przez okres 24 miesięcy
- Dostawa leków oraz produktów do dezynfekcji skóry i błon śluzowych do Apteki Szpitala
- Dostawa leków oraz produktów do dezynfekcji skóry i błon śluzowych do Apteki Szpitala
- 'Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
- Wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-…
- Dostawa sprzętu, oprogramowania i usług w celu modernizacji posiadanej sieci WiFi Zamawiającego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i…
- Dostawy endoprotez, innych implantów ortopedycznych, cementów kostnych oraz pozostałych wyrobów medycznych przez okres 24 miesięcy