El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonym o jakim stanowi art. 132 i nast. ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych zwanej dalej „ustawą PZP”

Buyer: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP

Published
29 July 2024
Place of performance
Otwock, PL912
Procedure
Open procedure
Notice number
00453605-2024
Reference
e33b300f-d7c2-4e01-8def-46004cbf4b95
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez oraz innych implantów ortopedycznych do magazynu szpitala przez okres 24 miesięcy 2. Zamówienie zostało podzielone na 37 pakietów 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera formularz stanowiący załącznik nr 1a do SWZ 4. Zamawiający informuje, że liczby szt. podane w formularzu cenowym są wartościami szacunkowymi. 5. Zamawiający z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia i niemożność przewidzenia faktycznego zapotrzebowania zastrzega sobie prawo przesunięć w zakresie rzeczowym i ilościowym towaru z zastrzeżeniem, że wprowadzone zmiany nie mogą skutkować przekroczeniem wysokości zobowiązania finansowego określonego w ofercie oraz zawartej umowie. 6. Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby, które zostały wprowadzone do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych 13. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, których charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę – należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie, procesy określają parametry technicz…

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 8_Zestaw do zabiegów realloplatyki stawu biodrowego
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
2 9_Płyty do nasady dalszej kości promieniowej
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
3 10_Płyta ukształtowana anatomicznie do dalszego końca kości udowej
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
4 11_Płyty do bliższej nasady kości piszczelowej
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
5 12_Płytki do zespoleń złamań dalszego końca kości ramiennej i bliższego końca kości łokciowej
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
6 13_Płyty proste o kształcie zmniejszającym kontakt z kością
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
7 14_Płyty do kości stopy
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
8 15_Płyty do leczenia złamań kości strzałkowej
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
9 16_Gwóźdź śródszpikowy blokowany do artrodezy stawu skokowego
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos
10 17_System tytanowych augmentów przynasadowych
Otwock, PL912
33183100 Implantes ortopédicos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Stryker Polska Sp. z o.o. 460,080 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 221,373 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 216,972 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 148,446 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 99,036 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 93,960 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 42,552 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 41,256 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 16,740 zł
Stryker Polska Sp. z o.o. 11,880 zł

Official publications

Other tenders from Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP